Künye

İmtiyaz Sahibi
Nevzat Çalışkan
nevzatc@groupmedya.com

Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan
bigedc@groupmedya.com

Yayın Yönetmeni
Nesibe Bat
nesibeb@groupmedya.com

Yazı İşleri

Özel Haber ve Konu Editörü
Onur Uygun
onuru@groupmedya.com

Görsel Yönetmen
Hüseyin Takmaz
huseyint@groupmedya.com

Editoryal Koordinatör
Bengisu Kiraz
bengisuk@groupmedya.com

Reklam Satış Ve Pazarlama

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

İsmail Küçük (Bölgeler)
ismailk@groupmedya.com

Reklam Grup Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com

Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Göktuğ Bedri Evren
goktuge@groupmedya.com

Reklam Direktörü
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Reklam Koordinatörleri
Eren Enes (Bölgeler)
erene@groupmedya

Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Event ve Projeler Satış Koordinatörleri
Gökhan Gülsoy
gokhang@groupmedya.com

Melis Kayahan
melisk@groupmedya.com

Event ve Projeler Operasyon Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Dergi Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Reklam Teklik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Online

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Nurdan Gündoğdu
nurdang@groupmedya.com

Dijital Projeler Satış Direktörü
Yasmein Bayat
yaseminb@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com